~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ogłoszenie

Witam!! Przed złożeniem podania proszę przeczytać Subforum pod tytułem "Przeczytać przed złożeniem Podania" tam są zapisane warunki przyjęcia do rodziny i wzór podania, który trzeba zastosować w swoim podaniu. Powodzenia :)

#1 2011-11-07 18:17:07

SirBlack

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 20
Punktów :   

Zasady Rodziny

Zasady Rodziny

1. Wykonujemy polecenia szefa rodziny oraz zastępców lub osób przez nich wyznaczonych.
2. Wymagamy pewnej aktywności w grze - logowanie się minimum raz w tygodniu, dłuższa nieobecność powinna być usprawiedliwiona.
3. Członek FallenAngels™ dba o dobre imię i wizerunek rodziny (odpowiednie zachowanie podczas gry, kultura wypowiedzi w stosunku do innych graczy, nie mieszanie całej rodziny do prywatnych sporów i kłótni, gra fair play na arenie, nie spamowanie).
4. Nie tolerujemy szczeniackich odzywek, chamstwa, oraz przeklinania na innych czatach jak rodzinny. Kultura słowa obowiązuje na wszystkich kanałach (ogólny, szept, grupowy).
5. Do rodziny można wcielić tylko jedną ze swych postaci.
6. Ponad dwutygodniowa nieusprawiedliwiona lub/i niezgłoszona nieobecność może doprowadzić do usunięcia z rodziny (Informować o nie obecnościach możecie w zakładce 'nieobecności'.
7. Opuszczenie rodziny bez uprzedzenia (foch - bo tak, bo gdzie indziej jest lepiej) jest równoznaczne z niemożliwością powrotu.
8. W Przypadku nie stosowania się do zasad, grożą ostrzeżenia, które będą umieszczane w notce rodzinnej.W przypadku poważniejszych przewinień można liczyć na rozmowę w mini landzie szefa bądź wydalenie z rodziny.
9. Ortografia, staramy się przestrzegać podstawowych zasad i poprawiając błędy.
10. Nie powołujemy się na innych członków fam na rajdach. (to znaczy ze nie piszemy ze np: ja znam DestroyerxD i on potwierdzi mi ze ja na rajdach nie dedam. Tylko za pozwoleniem 2 osoby można się na nią powoływać)
11. PISZEMY DUŻO NA CZACIE RODZINNYM. (Nie tolerujemy ciszy)
12. Nie ksujemy osobom z naszej fam i innym graczom. (np: na groszkach itp.)
13. Nie wyśmiewamy się z innych członków fam. ( np: nie mówimy nie będę z nim w pt bo on ma sp tylko +2 itp.)
14. Fam bez szpanu. ( Nie piszemy: ooo ja jestem taki bogaty kupie se noski i będę miał krzaka norma, masz kasę siedź cicho nikogo to nie interesuje)


http://img600.imageshack.us/img600/9767/sir2j.jpg

Offline

 

#2 2011-11-08 22:36:04

 JohnPepik

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Zasady Rodziny

Kapuje;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tawernagothic.pun.pl www.odk1.pun.pl www.fiore.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl